HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

İSTANBUL KONYA LİGDEN ÇEKİLDİ

İSTANBUL KONYA LİGDEN ÇEKİLDİ
Önümüzdeki hafta kura çekimi ile strat alacak olan İstanbul süper amaötr Lig heyecanı öncesinde İstanbul Konya Spor lige katılmayacağını açıkladı.
23 Ağustos'da gerçekleşecek olan Süper amatör Lig kura çekimi öncesi flaş haber İstanbul Konya’dan geldi. Zeytinburnu temsilcisinin yeni sezonda Süper Amatör Ligde oynama hakkını kullanmayacağı, ligden çekilme yazısını da TFF İstanbul Futbol İl Başkanlığına teslim ettiği ifade edildi. İstanbul Konya’nın çekilmesiyle birlikte Süper Amatör Kümedeki takım sayısı da 99’dan 98’e düştü. Kura çekimine kadar bazı takımların daha lige katılmama yönünde karar alabilecekleri elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.