HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ağustos 2017 Salı

İstanbul Demirspor'da tesisleşme hamlesiİstanbul Demirspor'da tesisleşme hamlesi
Bu sezon 2.Amatör Ligde temsil eden İstanbul Demirspor Kulübü Genel Kaptanı Ahmet Çalık Tesisleşme yolunda attığımız önemli adımlar var.

İstanbul Demirspor yeni bir yönetim ve anlayışla kulübü zirveye taşımak istediklerini dile getiren Ahmet Çalık, İstanbul Demirspor İstanbul’da bir markadır. Geçmişi parlak bir tarihimiz var. Yaşanan sıkıntıların ardından şimdi toparlanma dönemindeyiz.Yönetim olarak kenetlendiği zaman kulübümüz eski günlerine dönecektir. Bu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.
İstanbul Demirspor’daki sporcu potansiyelini alt yapı hamlesiyle buluşturmak için çaba harcadıklarını belirten Çalık, "Tesisleşme yolunda attığımız önemli adımlar var. Yeni yapılan spor tesisinin de tamamlanmasına az kaldı.Tesisleşme yolunda attığımız Sahası’nı modernize ederek amatör sporun hizmetine sunacağız. Spora ve sporcuya yönelik bu yatırımlar meyvesini verecektir. Gençlerimize spor ahlakını mutlaka kazandırmalıyız. ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün bu sözü tüm sporcularımıza örnek olmalıdır. Kaybettiğimiz zaman kazanan ekibi tebrik edebiliyorsak rekabeti sahada bırakabiliyorsak güzel bir davranış ahlakına sahip oluruz.
İstanbul Demirspor olarak tüm imkanlarımızla amatör kulüplerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.