HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulu çalışmaları devam ediyor.

Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulu çalışmaları devam ediyor.
Avcılar Tahta kale mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Isparta kule Beşiktaş Futbol Kursu çalışmaları Samet Göngör nezaretinde devam ediyor.

1998-2006 yaş grupları arasında çalışmalarını sürdüren Isparta kule Beşiktaş Futbol Okulu Koordinatörü Nesrin Güngör, futbol okullarına gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiğini burada hem sosyal ilişkiler geliştirmeleri için yardımcı olmaya hem de futbol öğretmeye çalışacağız. Futbol yaz okulunda 72 öğrencinin iki buçuk aydır süren temel futbol eğitimine başarıyla devam ettiklerini belirterek, bu süreçte öğrencilerin ayrıca futbol oyun kurallarını öğrenmiş, sporcu beslenmesi, saha içi ve saha dışı iletişim konularında uygulamalı eğitim gördüklerini ifade etti.

Öğrencilere hayatlarıyla ilgili nasihatlerde bulunan siyah-beyazlıların çalıştırıcısı Samet Göngör, top oynamayı herkes sever ama top oynamaktan önce en önemli şey vücudun zindeliğini sağlamaktır. Sizlerden benim esas istirhamım, sporcu insan aynı zamanda başarılı olmaya hedef koyan insandır. Sizler ailedeki edep, terbiye, doğru insan olmak konularında da örnek gençler olmalısınız” dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.