HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

“İLK YARIDAN MEMNUNUM”
Yeşilesenyurtspor Teknik Direktörü Şerif Kaygısız Kestanelik’e 3-1 yenildikleri maç sonrası yaptığı değerlendirmede kendisi için ilk yarıdaki futbolun önemli olduğunu söyledi.
 
İlk yarıdaki  oyunun kendileri için ölçü olduğunu ifade eden Kaygısız “İlk yarıdaki oyundan gayet memnunum. Biz ilk yarıda oynadığımız oyuna bakıyoruz. Her geçen gün iyiye gidiyoruz.” Diye konuştu. Bu arada transfer çalışmalarını sürdüren Yeşilesenyurtspor’da bir defansif, bir ofansif ortasaha ile bir santrafor konusunda arayışlara hız verildiği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.