HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

İlhan Pakır, "Hedefimiz süper amatör lige çıkmak"

İlhan Pakır, "Hedefimiz süper amatör lige çıkmak"
10 Temmuzda yeni futbol sezonu için hazırlıklarına başlayan Küçükçekmece Özyarımburgazspor Kulüp Başkanı İlhan Pakır yeni sezon öncesinde hedeflerinin süper amatör lige çıkmak olduğunu söyledi.

İstanbul 1.Amatör lig takımlarından Özyarımburgazspor Kulüp Başkanı İlhan Pakır "2017-2018 Futbol sezonu için 10 Temmuz tarihinde hazırlık çalışmalarımıza başladık. Önümüzdeki sezonda takımımızın başında geçen yılki hocamız olan Şenol Doğan ile birlikte çalışmalarımızı düzenli bir şekilde ilerletmekte olup kulübümüzün mevcut oyuncuları ve yeni transfer görüşmelerimiz ile kulübümüzde daha güçlü bir sezon bizleri bekliyor.
Kulübümüzün yeni transfer görüşmeleri hız kesmeden devam ederken, yeni transfer olacak sporcularımız ve mevcut kadromuz ile daha güçlü ve hedeflerine kilitlenmiş bir spor kulübü olma adına emin adımlarla ilerliyoruz. Oyuncularımın çalışmalarından memnunum. Hedefimiz mutlak suret de Süper Amatör Lige çıkmak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Grubumuzdaki tüm takımlara saygı duyuyoruz. Muhakkak ki her takımın hedefi var. Biz rakiplerden çok kendimizin ne yapacağına bakıyoruz. Biz sahaya çıkıp istediğimizi yaptıktan sonra rakiplerimizin ne yaptığı çokta önemli değil. Grubumuzdaki bütün takımlara başarılar diliyorum. Kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon temenni ediyorum." dedi.
Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.