HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

İFA, Küçükçekmece karşısında 1-0 galip ayrıldı.

İFA, Küçükçekmece karşısında 1-0 galip ayrıldı.
Küçükçekmece ilçesinin iki Süper Amatör lig takımlarından Küçükçekmece İdman Yurduspor ile İFA spor takımları hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Her iki takımında bol bol oyuncu değiştirilen maçı İFAspor ilk yarıda bulduğu gole 1-0 kazandı. Maçta skordan öte dostluk görüntüleri ön plandaydı.

Tahinde ilk kez Süper Amatör Lig’e yükselen ve 1 hafta önce sezonu yeni sezon çalışmalarına başlayan Küçükçekmece İdman Yurduspor ile yine bir ay önce çalışmalara başlayan yine Süper Amatör lig takımlarından İFAspor hazırlık maçında bir araya geldi.
Her iki takımında tüm oyunculara şans verdiği müsabakayı İFAspor ilk yarıda bulduğu gole 1-0 kazanarak sahadan galip ayrılan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.