HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

İASKF ve LEFKE U15 Futbol Şenliği'nde Fenerbahçe ve Galatasaray Rüzgarı esti.

İASKF ve LEFKE U15 Futbol Şenliği'nde Fenerbahçe ve Galatasaray Rüzgarı esti.
İASKF ve Osmaneli Belediyesinin ortaklaşa organize ettiği U15 yaş kategorisi futbolcuların boy gösterdiği İASKF ve LEFKE U15 Futbol Şenliği dün oynanan karşılaşmalarla başladı.
İlk gün oynanan müsabakalarda her takım ikişer maç yaparak sahada yer aldı. İki grup halinde oynanan karşılaşmalarda günün ilk müsabakalarında Fenerbahçe, Kağıthane İlçe Karmasını 6-0 gibi net bir skorla geçerken, Galatasaray'da Beşiktaş ilçe karması karşısında sahadan 6-1'lik galibiyetle ayrıldı. 1.gün sonunda alınan toplu sonuçlar ise şöyle; 


A GRUBU
Boluspor
Beykoz Karması
Güngören Karması
Gaziosmanpaşa Karması

Gaziosmanpaşa İK : 0 - Boluspor: 0
Güngören İK: 1 - Beykoz İK:  1
Bolu: 1 - Güngören: 1
Gaziosmanpaşa İK: 2 - Beykoz İK: 0

B GRUBU
Galatasaray
Osmanelispor
Beşiktaş Karması

Galatasaray: 6 - Beşiktaş İK:  1
1308 Osmaneli: 0 - Galatasaray: 5

C GRUBU
Fenerbahçe
Kağıthane Karması
Esenyurt Karması

Fenerbahçe: 6 - Kağıthane İK: 0
Fenerbahçe: 4 - Esenyurt İK: 0


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.