HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Hem tatil hem de eğitim


Hem tatil hem de eğitim
İstanbul Balkanspor futbol yaz okulunda antrenörler ile öğrenciler arasında iyi bir bağ kuruldu.

Okulların tatil olmasıyla birlikte İstanbul Balkanspor bünyesinde futbol eğitimi alan öğrenciler sıcak havaya rağmen durmak bilmiyor ,Öğrenciler hem futbolu öğreniyor hem de yaz tatilini en iyi şekilde değerlendiriyorlar.
Futbol yaz okuluna katılan öğrenciler hem eğitim alıyorlar hem de yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendiriyor. Yüzlerce öğrenci Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşen idmanlara katılmaya özen gösteriyor. Öğrenciler ile antrenörler arasında iyi bağ kuruldu.
Eğitimlerde belli bir süre geride kaldı. Geleceğin futbolcu adayları bu branşın temel teknik ve bilgilerini kavrayarak kendilerini geliştirmeye başladı. Öğrenciler kalan sürede kendilerini geliştirerek altyapıya girmek için mücadele edecek.
Fevzi Çakmak Spor Tesislerinde haftanın belirli günlerinde idman yapan öğrenciler hallerinden oldukça memnun. Antrenörler ise sporcularla yakından ilgileniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.