HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI
20 Ağustos Pazar
10.00 Bakırköyspor – İstanbul Ünyespor (Bakırköy)
10.30 Akatlarspor-Sekbanlarspor (Çilekli)
17.00 İstanbul Bafra-Esentepe Adıyaman (Bayrampaşa Belediye)
17.00 Merkezefendispor – Davutpaşaspor (Merkezefendi)
17.30 Alibeyköyspor – Kuştepespor (Alibeyköy)
18.00 Gültepe - Pazariçi Köprülü (Yahya Kemal)
19.00 Irmakspor – Gazi Mahallesispor (Merkezefendi)

19 Ağustos Cumartesi
10.00 Akatlar - İstanbul Bayburt (Çilekli)
10.00 Sekbanlar-Beşyüzevler (İBB Bayrampşa)
16.00 Medipol Başakşehirspor-Mehr FA U14 (İBB Balat)
16.00 Kanaryaspor-Rumeli İY (Kanarya)
17.00 Albayrak-Gaziosmanpaşa (Albayrak çim)
17.00 Sultanbeyli Uzunderespor – Soğanlık Çarşı (Sultanbeyli 75.Yıl)
17.00 Hamidiyespor – Pınarspor (Nurtepe)
17.30 Osmaniye İstiklalspor-Kocasinan (Bakırköy Belediye)
17.30 Fatih Karagümrük-Sarıyer (Vefa)
18.00 S. Sultançiftliği - Yeni Öz Kartal (Cebeci)
18.00 Küçükköyspor-Bağcılar 1453 (Küçükköyspor)
18.00 Zara Ekinlispor-Çapa (Zara Ekinli)
18.00 Çıksalınspor-Kulaksız Okspor (Beyoğlu)
18.00 Kavacıkspor-Sancaktepespor (15 Temmuz Şehitleri)
18.00 Ataşehir Çamolukspor-Soğuksuspor (Maltepe Başıbüyük)
19.00 GOP Yeniköyspor-Ömerli Köyü (Terkos)
00.00 Çayırova 2-0 Davutpaşa

18 Ağustos Cuma
17.00 Fenerbahçe U14-Mehr FA U14 (Dereağzı)
17.30 Alibeyköyspor 2-2 Irmakspor (Alibeyköy)
20.00 Şirintepe - Gültepe (Yahya Kemal)

17 Ağustos Perşembe
17.00 Kartalspor 4-0 Küçükköyspor (Kartal)
17.00 Vefa 1-2 Al Shahania (Güngören 15 Temmuz Şehitleri)
19.00 Gülsuyuspor 0-1 Ataşehir Çamoluk (Gülsuyu)
20.00 Kanaryaspor 2-1 Başakşehirspor (Kanarya)
21.00 Esentepe Adıyaman 1-4 Başakşehir Kartal (İBB Cebeci)

16 Ağustos Çarşamba
10.00 Beşiktaş U19 3-2 Paşabahçe (BJK Nevzat Demir)
17.30 Eyüpspor 0-2 Hilal Al-Quds (Eyüp)
18.00 Beykoz 1908 0-4 Soğuksuspor (Paşabahçe)
18.00 Kartal Bulvarspor 1-1 Cevizli Anadolu (Bulvar)
18.30 Gazi Mahallesispor-Beşyüzevlerspor (Gazi Mahallesi)
20.00 Sultanbeylispor 1-3 Çubukluspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
20.00 Kanaryaspor 1-2 Davutpaşaspor (Kanarya)

15 Ağustos Salı
18.00 Osmaniye İstiklalspor 1-1 Çapa (Bakırköy Belediye)

18.00 Çıksalın 1-5 Irmakspor (Beyoğlu)

13 Ağustos Pazar 
10.00 Bakırköyspor – Mahmutbeyspor (Bakırköy) 
10.00 Yıldıztabya - Küçükköyspor (Yıldıztabya) 
18.00 Çeliktepespor - Çapa (Seyrantepe) 
18.00 Havataş - Gültepe (Albayrak)
18.00 Hamidiye - Sağmalcılar (Hasbahçe)
00.00 Kuştepe - Beyoğlu Yeniçarşı

12 Ağustos Cumartesi 
15.00 Beykoz AŞ 0-3 Sultangazi  (Paşabahçe)
16.00 Yıldıztabya - Sakarya İMÇ (Yıldıztabya) 
17.00 Kocasinan 3-1 Albayrak (Kocasinan) 
17.00 Gültepe 3-3 Sultanbeyli Uzumdere (Seyrantepe)
17.00 Zara Ekinli 0-1 Beşyüzevler
17.00 Yamanspor 1 - 2 Ataşehir Çamoluk
17.30 Dudulluspor 1-2 Sancaktepespor (Dudullu)
17.30 Kestanelik 1- 3 Beylikdüzü 
18.00 Merkezefendi 0 - 1 Soğuksu (Merkezefendi)
18.00 Kavacıkspor 4 - 1 Karabekir (15 Temmuz Şehitleri Stadı)
18.00 Gazi Mahallesi 2 - 0 Topkapı
19.00 GOP Yeniköyspor 1-1 Başakşehir İkitelli (Terkos) 
00.00 Çayırbaşı 3-3 Anadolu Hisarı İdman Yurdu (Çayırbaşı)
00.00 Çubukluspor 0 - 4 Maltepe 

10 Ağustos Perşembe 
17.00 Çengelköyspor 2-3 Beyoğlu Yeniçarşı (Muhammet Hanifi Dilmaç) 
18.00 Alibeyköyspor 4-4 Mahmutbeyspor (Alibeyköy) 
18.00 Beylerbeyispor 0-4 Barbarosspor (Selimiye-Katibim Turnuvası) 

9 Ağustos Çarşamba 
17.30 Paşabahçespor 0-3 Çayırovaspor (Paşabahçespor) 
18.00 Beylikdüzüspor 2-0 Yeşil Esenyurtspor (Tepecik) 
18.00 Kavacıkspor 1-1 Çeliktepespor (Kavacık 15 Temmuz) 
18.00 Yedikulespor 4-2 Çapa (Namık Sevik) 
18.00 Selimiyespor 5-2 Üsküdar Anadolu (Selimiye-Katibim Turnuvası) 
19.00 Ortaköyspor 4-0 Irmakspor (Çilekli) 
20.00 Çıksalınspor 1-0 GOP Yeniköyspor (Beyoğlu) 

6 Ağustos Pazar 
10.00 Bakırköyspor 3-2 Irmakspor (Bakırköy) 
11.00 Albayrak 2-2 Zara Ekinli (Albayrak) 
14.00 Beylerbeyispor 3-2 Valide Tayfunspor (Selimiye-Katibim Turnuvası) 
18.00 Üsküdar Anadolu 1-0 Barbaros (Selimiye-Katibim Turnuvası) 
18.00 Kuştepespor 3-0 Gültepe (Yahya Kemal) 
18.00 Kavacıkspor 0-2 Çengelköyspor (Kavacık 15 Temmuz Şehitleri) 
18.00 Merkezefendispor-Bağcılar Güneşlispor (Merkezefendi) 
18.00 Kurtköyspor 0-1 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Pendik Çamlık)

5 Ağustos Cumartesi 
10.00 İFA 0-0 Arnavutköy Belediyespor (İFA) 
10.00 Sultanbeyli Uzunderespor 1-2 Karabekirspor (Sultanbeyli 75. Yıl) 
10.00 Medipol Başakşehir U21 1-2 Kağıthanespor (İBB Balat) 
14.00 Çamlıcaspor 6-2 Çengelköyspor (Selimiye-Katibim Turnuvası) 
17.00 Kocasinan 0-0 Küçükçekmece (Kocasinan) 
17.00 Sancaktepespor 2-1 Ataşehir Çamoluk (Sarıgazi) 
17.00 Topkapıspor 0-7 Çapa (Mimarsinan) 
17.00 Osmaniye İstiklal 1-2 Gazi Mahallesispor (Bakırköy Belediye) 
18.00 Bağlarbaşıspor 4-0 İstanbul Kemahspor (Selimiye-Katibim Turnuvası) 
18.00 GOP Yeniköyspor 1-1 Başakşehirspor (Terkos) 
18.00 Albayrakspor 0-6 Kasımpaşa U21 (Albayrak çim) 
18.00 Yıldıztabya 2-3 Gaziosmanpaşa (Yıldıztabya) 
18.00 Beyoğlu Yeniçarşı 0-3 Mahmutbeyspor (Beyoğlu) 
18.00 Merkezefendispor 5-1 Bağcılar Trabzon (Merkezefendi) 
00.00 Kartal Bulvar 4 - 0 Soğanlık Çarşı

4 Ağustos Cuma 
20.00 Gültepe 3 - 6 Hamidiye

3 Ağustos Perşembe
10.00 Araphanspor 0-0 Arnavutköy Belediyespor (Şehit Osman Yumuk)
17.00 İFA 0-0 Mahmutbeyspor (İFA)
18.00 Beşyüzevlerspor 2-0 Yenibosnaspor

2 Ağustos Çarşamba
18.00 Davutpaşa 1-2 Çapa (Namık Sevik)
18.00 Çayırova 0-1 Kağıthanespor (Çayırova)

30 Temmuz Pazar
10.00 Bakırköyspor 1 – 2 Davutpaşaspor (Bakırköy)
17.30 Kestanelik - M. K. Paşa (Çatalca Stadı)
18.00 Irmakspor - Başakşehir (Merkezefendi)
18.00 Gazi Mahallesispor - Çapa (Gazi Mahallesi)

29 Temmuz Cumartesi
17.15 Kocasinanspor 2 - 3 Gazi Mahallesispor (Kocasinan)
18.00 Yeşil Esenyurt 1 – 1 Mahmutbey (Gürpınar)
19.00 Levent 0 - 1 Kartal Bulvar

00.00 Osmaniye İstiklal SK 1-1 Kavacık SK

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.