HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

GÜVENİR “DAHA DA İYİ OLACAĞIZ”

GÜVENİR “DAHA DA İYİ OLACAĞIZ” 
Kestanelikspor 2.Başkanı İbrahim Güvenir Y.Esenyurt ile oynadıkları ve 3-1 kazandıkları hazırlık maçının ardından yaptığı değerlendirmede hazırlık maçlarında skordan çok oynadıkları oyuna ve yapmak istediklerine baktıklarını söyledi.

Güvenir “Açıkçası hazırlık maçlarında alınan sonuçlarla ilgilenmiyoruz. Hazırlık maçlarında daha çok yapmak istediklerimize bakıyoruz. İleriye  dönük umutluyuz. Daha da iyi olacağız. Lige kadar hazır hale geleceğiz.” Diye konuştu. Güvenir, eksik gördükleri noktalara gerekli takviyeleri yapacaklarını, transferin son güne kadar açık olacağını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.