HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Gültepe Özgençlikspor sahaya indi.


Gültepe Özgençlikspor sahaya indi.
Süper Amatör Lig ekiplerinden Küçükçekmece Gültepe Özgençlikspor yeni sezon hazırlıklarının startını verdi. Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Ligde başarılı bir sezon geçirerek Süper Amatör lige çıkma başarısını gösteren Kırımızı-beyazlılar yeni sezon öncesi antrenör Emin Sevim nezaretinde ilk idmanını yaptı 

Süper Amatör Lig ekiplerinden Gültepe Özgençlikspor yeni sezon hazırlıklarının startını verdi. Küçükçekmece Sefaköy Kartal Tesislerinde 1.30 Saat süren ilk idmanı Kulüp Başkanı Kemal Aliş ve yöneticiler izleyerek notlar aldılar.
Antrenör Emin Sevim Gültepe Özgençlikspor 'un ilk hedeflerinin her zaman olduğu gibi Spor Ahlakı ve Kültürü içerisinde centilmence mücadele etmek ve futbol severlere iyi oynayan, keyif veren ve mücadele eden iyi bir takım izlettirmek olduğunu yeni futbol sezonun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyorum ifade ederek açıklamalarını noktaladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.