HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ağustos 2017 Perşembe

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ, NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YAPTI.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ, NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YAPTI.
İstanbul 1.Amatör Lig ekiplerinden Küçükçekmece Sultanmuratspor’un futbolcusu ve Kulüp Başkanı Vekili İsa Kıran’ın oğlu,Semih Kıran , Sevgi Ergin ile evlendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal Tesisleri Havuzlu Bahçe Düğün Tesisleri'de düzenlenen düğün töreni seçkin davetli topluluğunu ağırladı. Düğün törenine spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri yanı sıra çiftin yakınları, sevdikleri ve iş arkadaşları katıldı. Makine Mühendisi olan Semih Kıran ve Müzik Öğretmeni olan , Sevgi Ergin ile hayatını birleştirdiği nikah törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve M.Başakşehirspor kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, çifttin nikah şahitliği yaptı.
Göksel Gümüşdağ,Damat Semih Kıran ve babası İsa Kran aile dostları olması dolaysıya burda bulunduğunu ve bu mutluluğa şahitlik ettiğim için mutlu olduğunu Sevgi ve Semih Kıran’a bir ömür boyu mutluluklar diledi. Daha sonra çiftler yapılan dans ardından bir süre çalan müzik eşliğinde oynayan Semih Kıran , Sevgi Ergin , daha sonra kendisi için hazırlanan beş katlı düğün pastasını kılıçla keserek, tadına baktı.Rumeli sanatçısı Kani Yıldızın bir birin güzel söylediği şarkı ve türkülerle , halaylar çekildi. Orkestra eşliğinde düğüne katılanlar doyasıya eğlendi.
Küçükçekmece Sultanmuratspor’un Kulüp Başkanı Vekili İsa Kıran İsa Kıran, düğün törenine katılan tüm konuklarına teşekkür ettiğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.