HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Giresun Emeksan'dan Forvete Takviye

Giresun Emeksan'dan Forvete Takviye
Yeni sezon öncesinde hedefini şampiyonluk olarak koyan ve ilk olarak Teknik Direktör Ercan Yerdak ile anlaşan Giresun Emeksan yönetimi, Teknik Drektör Yerdak'ın raporları doğrultusunda transfer çalışmalarını yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde sitemize takımda antrenmanlara başladıktan sonra eksik gördüğü bölgelere nokta transferler yapmak istediğini açıklayan Yerdak başarılı forvet oyuncusu Orhan Seğmen'i takımın renklerine katarak forvet hattını güçlendirdi.

Orhan Seğmen Kimdir?
7 Ağustos 1994 doğumlu genç oyuncu futbola 2007 yılında Beykoz ilçesi takımlarından Küçüksu Yeni Mahallespor'da başladı. 2010 yılında Marmara Üniversitesi'ne trransfer olan oyuncu 1 sezon sonra Anadolu Hisarı İdman Yurdu'na geçti. 2 sezon da bu formayı terleten oyuncu daha sonra sırasıyla Ortaköy, Çıksalın, İTÜ, Albayrak ve  son olarak Söğütlüçeşme formalarını giydi. Yeni sezonda tüm kuonularda anlaşmaya verıldığı açıklanan oyuncu Giresun Emeksan'ın başarısı için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.