HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

Giresun Emeksan Yerdak'a Emanet.

Giresun Emeksan Yerdak'a Emanet.
Eyüp ilçesinin 1. amatör ligdeki temsilcilerinden Giresun Emeksan yeni sezon öncesinde tecrübeli Teknik Direktör Ercan Yerdak ile anlaştı.

Dün akşam kulüp binasında Yerdak ile bir araya gelen Giresun Emeksan kulüp yöneticileri, teknik direktör ile her konuda karşılıklı olarak anlaştıklarını ve bunun sonunda da sözleşmeyi imzaladıklarını açıkladılar.
Yeni sezonda herkes kadar hedeflerinin olduğunu söyleyen Yerdak "Takımda geçen sezondan kalan benimde tanıdığım önemli bir futbolcu grubu var. Burada eksik noktaları tespit ederek transfer çalışmalarımızı tamamlayacağız. Yarın akşam transfer edilecek futbolcular konusunda yöneticilerle tekrar bir araya geleceğiz. Ben onlara rzporumu vereceğim ve önümüzdeki hafta içinde transferi tamamlamaya çalışacağız. 19 Ağustos Cumartesi de sezonu açmayı planlıyoruz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.