HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

“GEREKEN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”

“GEREKEN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”
Kestanelikspor Kulüp Başkanı Süleyman Kırdar hedeflerinin Bölgesel Amatör Lige çıkmak olduğunu, bunun için de gereken herşeyi yapacaklarını söyledi.


Kırdar “Transferlerden hedefimizin ne olduğu beli oluyor. Fazla konuşmaya gerek yok. Geçen seneden  daha iyi bir kadroyla daha iyi yerlere geleceğiz. Amaç bu. Hedefimiz Bölgesel Amatör Lige çıkmak. Gereken herşeyi yapacağız.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.