HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

FURKAN DA BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ’DE

FURKAN DA BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ’DE
Süper Amatör Küme ekiplerinden Başakşehir İkitelli’den bir transfer daha.

Transfer sezonun hızlı takımlarından Başakşehir temsilcisi İstanbul Güngören’den Furkan Çakırca’yı kadrosuna dahil etti. 1995 doğumlu tecrübeli oyuncunun daha önce Eskişehir, Ofspor, İstanbulspor, Sivas Zara ve Orhangazi’de forma giydiği ifade edildi. Furkan’ın hem forvet hem de açıklarda görev yapabildiği öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.