HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

ÇUBUKLUSPOR U16 TAKIMI HAZIRLIK MAÇLARINDA GÜVEN VERİYOR

ÇUBUKLUSPOR U16 TAKIMI HAZIRLIK MAÇLARINDA GÜVEN VERİYOR
Çubukluspor Futbol Akademisi takımları yeni sezon için çalışmalarına devam etmekte. Çubukluspor Sahasında değişik yaş grup takımlarının antrenmanları neşeli, mi neşeli geçmekte.

Yeni bir yapılanma süreci yaşayan Mor-Sarılı kulüpte Altyapı Takımlarına her zamanki gibi büyük ilgi gösterilmekte. Beykoz ekibinde en son olarak U16 Yaş Grubu Takımı bugün Çavuşbaşı Sahasında, Çengelköyspor ile biz hazırlık maçına çıktı. Her iki takım oyuncularının da oldukça istekli bir görüntü çizdiği karşılaşmadan Çubukluspor galibiyet ile ayrılan taraf oldu.
Çubukluspor U16 Yaş Grubu Teknik Sorumluluğunu daha önce de bu takımda forma giymiş başarılı bir kariyeri olan Selim Közen yapmakta. Selim Hoca kazandıkları maçta futbolcularının ortaya koyduğu görüntüden memnunluk duyarken, bu maçta bazı pozisyonlarda yapılan hataların sezon başlayıncaya değin en alt seviyeye indirileceğini söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.