HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2017 Salı

ÇUBUKLUSPOR, OSMANELİ KAMPINDAN İYİ SİNYALLER VERDİ

ÇUBUKLUSPOR, OSMANELİ KAMPINDAN İYİ SİNYALLER VERDİ
Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki ekiplerinden olan Çubukluspor, Bilecik-Osmaneli kampına devam ediyor. Mor-Sarılı ekip oynadığı hazırlık maçlarında göstermiş olduğu performans ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Boğaziçi Ekibinin A Takım Sorumlusu Mehmet Şahin yapmış olduğu paylaşımlar ile iyi yolda olduklarının mesajını iletirken, ligin sürpriz ekiplerinden biri olacaklarını iddiasını da bir anlamda perçinlemiş oldu. İşte Mehmet Şahin’den Osmaneli Kampı ve maçlarına ilişkin değerlendirmeler…
” Bozüyük Stadında oynadığınız Bilecik Vitra Bal takımı ile yaptığımız maç baştan sona müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Çubukluspor gençlerimiz girdiğimiz pozisyonları gole çeviremeyince sahadan 0-0 beraberlikle ayrıldı. Bu maçta  sahada verdikleri örnek mücadeleden dolayı basta sporcularımızı Teknik ekibimizi emeği olan herkese sonsuz teşekkürler… Daha yolun başındayız ”
Mehmet Şahin oynadıkları ikinci hazırlık maçında Osmaneli Takımı karşısında aldıkları 3-1’lik galibiyetin ardından ise şu mesajları verdi ;
” Osmaneli ilçesinde kampta oynadığımız ikinci maçta Osmanelispor’u 3-1 mağlup ettik. Bu güzel maçın ardından Osmaneli Belediye Başkanı ve Yardımcıları ve Osmaneli ilçe sakinlerinin tarafımıza göstermiş yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.  Gençlerimizin 4 günlük kamp boyunca çok güzel kaynaşma arkadaşlık ortamı oluşmuş istenilen arzu edilen seviye yakalanmıştır. Çubukluspor kafilemize gösterilen ilgi alakadan dolayı çok herkese teşekkürlerimizi sunarız ”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.