HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

CÖRÜT ÜNYE’DEN AYRILDI

CÖRÜT ÜNYE’DEN AYRILDI
Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbul Ünyespor’da flaş gelişme.

Yeni sezon öncesi yaptığı flaş transferlerle adından söz ettiren İstanbul Ünyespor’da, yönetimin önceki gün teknik direktör Fuat Cörüt ile biraraya gelerek sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği ifade edildi. Yönetimin, Cörüt’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ettiği belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.