HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

Ceyhun Oskay, Yeni Levent Konaklar İle Anlaştı.

Ceyhun Oskay, Yeni Levent Konaklar İle Anlaştı.
Tecrübeli orta saha oyuncusu Ceyhun Oskay'ın 8 sezondur formasını giydiği Gültepe Spor ile yolları ayrıldı. Yeni sezonda Beşiktaş temsilcisi Yeni Levent Konaklar ile anlaşan tecrübeli orta saha oyuncusu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Yeni takım, yeni heyecan, hakkımızda hayırlısı olsun"dedi. Oyuncunun transferinde uzun süre birlikte çalıştığı Teknik Direktör Recep Aykutalp'in etkisinin olduğu bilgisi yer aldı.
Ceyhun Oskay Kimdir?
11 Ocak 1981 doğumlu başarılı orta saha oyuncusu, oynadığı takımlarda istikrarlı görüntüsü ile dikkat çekiyor. Çok fazla takım değiştirmeyen oyuncu farklı zamanlarda 12 sezon Gültepe spor forması giymiş, Gültpe Spor'un 2. Amatör ligden 1. Amatör lige yükselmesinde ve buradan geçtiğimiz sezonda tarihinde ilk kez Süper amatör lige çıkan kadrosunda yer almıştı. Bunların dışında İstanbul Mesudiyespor ve Çeliktepe Ümitspor formalarını da giyen oyuncu yeni sezonda Yeni Levent Konaklar Spor'un başarısı için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.