HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2017 Salı

ÇAVUŞBAŞISPOR’DAN YAMAN BİR GALİBİYET GELDİ 2-0

ÇAVUŞBAŞISPOR’DAN YAMAN BİR GALİBİYET GELDİ 2-0
Çavuşbaşı Stadında güzel bir havada, güzel bir sahada ve güzel geçen bir maç idi…Çavuşbaşıspor, Ümraniye Temsilcisi Yamanspor karşısında kendini sınarken, bulduğu 2 gol ile maçtan sayı üstünlüğü ile de ayrılmasını bildi.

Ali İhsan Ayar Yönetimindeki Beykoz ekibi müsabakaya Kalede Erhan-Serkan-Yasin-Ercan-Gökhan-Erkan-Davut ( Cengiz )-Furkan-Ali Rıza-Metin ve Göktuğ’dan oluşan bir 11 ile çıktığı maça iyi başladı. Nitekim 6.Dakikada gelişen ev sahibi takım atağında yetenekli Forvet Göktuğ kaydettiği gol ile takımını 1-0 öne geçirdi.
İlk yarıda karşılıklı yoğun ataklardan gol sesi çıkmaz iken savunma ve kaleciler iyi bir performans çizdi. İkinci yarıda takımlar oyuncu değişikliklerine gidince tempo gitti-geldi…maçın sonları yaklaşırken, Davut’un yerine oyunda dahil olan Cengiz kaydettiği gol ile maçın skorunu tayin etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.