HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

ÇAVUŞBAŞISPOR U16 TAKIMINDAN HAKAN HOCAYA SÖZ VAR!

ÇAVUŞBAŞISPOR U16 TAKIMINDAN HAKAN HOCAYA SÖZ VAR!
Beykoz İlçesinin Saha bakımından şanslı kulüplerinden olan Çavuşbaşıspor’da altyapı takımları ve futbol okulunda çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Kırmızı-Beyazlı ekibin U16 Yaş Grubu takımı antrenmanlarını neşe içinde geçirirken, bazı anlarda Teknik Sorumlu Hakan Zengin ciddi uyarılarda bulunmaktan geri durmuyor. Ancak bu uyarılar sadece saha içine ait değil tüm yaşantılarındaki duruşlarını da içermekte.
” Futbolda yenmek de yenilmekte var…önemli olan hoş bir iz bırakabilmek…işte biz bu düstur ile antrenmanlarımıza devam ediyoruz…öncelikli hedefimiz her zaman için ahlaklı ve hem topluma hem de kendine saygı duyan, örnek bireyler yetiştirebilmek. Özellikle çok geniş bir arazi içinde yer alan mahallemizdeki çocuk ve gençlerimizi bu hedef doğrultusunda bünyemize dahil etme gayretindeyiz. Onlarca kupa kazanılabilir ancak onu işte az önce saydığım değerler ile buluşturamaz iseniz bir maalesef teneke parçasından farkı kalmaz ” diye konuşan Çavuşbaşıspor Antrenörü Hakan Zengin bütün ağırlığı bu konuya verdiklerini de açıklamalarına ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.