HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

ÇAVUŞBAŞISPOR, ÇUBUKLUSPOR’U 2-1 İLE GEÇTİ

ÇAVUŞBAŞISPOR, ÇUBUKLUSPOR’U 2-1 İLE GEÇTİ
İstanbul 1.Amatör Liginde Şampiyonluk parolası ile lige girme niyetindeki Çavuşbaşıspor, evinde konuk ettiği Beykoz İlçesinin Süper Amatör Lig takımlarından Çubukluspor’u 2-1 mağlup etti.

STAD : Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Tesisleri
ÇAVUŞBAŞISPOR : Erkan-Serkan-Ercan-Gökhan-A.Rahman-Erkan-Davut-Furkan-Ragıp-Kubilay-Göktuğ
ANTRENÖR : Ali İhsan Ayar
ÇUBUKLUSPOR : Bedirhan-Baha-Ayhan-Mehmet-Batuhan-Oğuz-Samuel-Habip-Eray-Semih-Yunus Emre
Çavuşbaşı Stadından mükemmel bir zeminde gerçekleşen müsabaka gayet tempolu geçti 15.Dakikda Kazanılan Penaltı atışında topun başına geçen Kubilay Gören Çavuşbaşıspor’u 1-0 öne geçiren gollük vuruşu gerçekleştirdi.
Ardından bu kez Çubukluspor bir penaltı atışı kazansa da topun başına geçen Habip etkili bir vuruş yapamayınca bu avantaj kaçmış oldu. Karşılaşmanın ilk yarısından kalan dakikalarda gol sesi çıkmadı.
İkinci yarı ile aynı tempolu oyun devam ederken, takımlar bu bölümde oyuncu değişiklikleri ile diğer oyuncularını da sahaya sürdüler. Çavuşbaşıspor 80.Dakikada oyuna sonradan dahil ettiği isimlerden Cevat ile bulduğu gol ile 2-0 öne geçti. Çubukluspor adına maçtaki tek gol ise 87.Dakikada Habip ile geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.