HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

ÇAVUŞBAŞININ MİNİKLERİ GÖZ KAMAŞTIRMAYA BAŞLADI

ÇAVUŞBAŞININ MİNİKLERİ GÖZ KAMAŞTIRMAYA BAŞLADI
Çavuşbaşıspor’da geleceğe umutla ve de heyecanla bakılmakta…Kırmızı-Beyazlı ekipte geçen sezon devreye giren Suni Çim Sahadan çok sayıda yıldız futbolcu çıkacak gibi.

Beykoz ekibinde Yaz Dönemi Futbol Okulunda artık son haftalar girilirken, Kış Futbol Okulunun da aynı heyecan ve yoğun katılımlı geçmesi beklentisi hakim.
Mehmet Yağız, Sedat İkizoğlu ve Emre Arslan Yönetiminde gerçekleşen Futbol Okulu Antrenmanlarında yaz futbol okulu ilk başlangıç antrenmanına göre tabiri caizse -Dağlar kadar fark oluşmuş- durumda.
Her üç Antrenör de gazetemize yaptıkları özel açıklamada, ” Çok geniş bir araziye yayılı bulunan Çavuşbaşı’ndan Beykoz İlçesinin en yetenekli futbolcuları çıkacaktır, bundan eminiz. Bu ana kadar gelinen süreçte çocuklarımızın göstermiş oldukları performans bizleri bu derece iddialı konuşmaya sevk etmekte. Futbol Okulumuzdan altyapı yaş grubu takımlarımıza alacağımız futbolcular ile yarınların Çavuşbaşıspor’unu sağlama almak istiyoruz ” diye konuştular.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.