HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

ÇATALCA’YA KARA DOPİNGİ

ÇATALCA’YA KARA  DOPİNGİ
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’dan Çatalcaspor’a kamp yaptığı otelde ziyaret.
Yeni sezon hazırlıklarının  ikinci  etabını Bolu’da kamp yaparak sürdüren Sarı Kırmızılara Kara’dan moral ziyareti geldi.  Kara ziyareti sırasında 5 Ağustos’tan beri Bolu’da kampta bulunan sporcularla ve teknik direktör Kadir Akbulut’la uzun süren bir görüşmeye imza attı.

Görüşmeler sonrası aynı gün doğum günü olan futbolcu Ömer Faruk Acı’nın doğum günü pastasını da futbolcuyla birlikte kesen Kara’nın kampta kaldığı süre boyunca Sarı Kırmızılılarla oldukça sıcak bir iletişim kurduğu gözlendi.
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara yaptığı konuşmada takıma sağlıklı ve başarılı bir sezon dileyerek, ”Kulübümüze TFF 3.Lig 1. Grup'ta canı gönülden başarılar diliyorum. İnşallah sizlerle el ele gelecek sezon 2.lige birlikte yükselme sevincini yaşarız” dedi.
Başkan Cem Kara’nın ziyaretinden büyük memnunluk duyduklarını ifade eden sporcular, “Değerli Başkanımızın kampımızı ziyareti neşemize neşe kattı. Bizlere her zaman, her türlü desteği vererek gönüllerimizde yer eden başkanımızın bu ziyareti aynı zamanda takım olarak hepimizi onurlandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.