HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

ÇATALCASPOR SEZONU AÇTI

ÇATALCASPOR SEZONU AÇTI
Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor bugün yaptığı törenle 2017- 2018 futbol sezonuna merhaba dedi. 

Yönetimin, teknik kadronun ve futbolcuların tam kadro olarak yer aldığı açılışın misafiri de 2.Lig ekiplerinden Eyüpspor oldu.
Sarı Kırmızılar sezon açılışını kurban keserek dualar eşliğinde yaparken Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe ve yönetim kurulu da Eyüpspor Kulüp Başkanı Recep Kızıltepe ve yönetim kurulunu en iyi şekilde ağırlamaya çalıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.