HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2017 Cumartesi

Çantaköy Spor İç Transfer Çalışmalarına Başladı.

Çantaköy Spor İç Transfer Çalışmalarına Başladı.
Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Gürkan Uzun ile yeni sezonda da devam kararı alan Çantaköy yönetimi Teknik Direktör Uzun'un direktifleri doğrultusunda ilk olarak iç transfer çalışmalarına başladı.

İlk İmza Görkem'den
2016-2017 futbol sezonunda 3. grupta mücadele eden Çantaköy Spor burada ilk ikiye girmeyi başararak adını 1. Amatör lige yazdırmayı başarmıştı. Bu başarının en önemli mimarlarından olan kaleci Enver Görkem Uzun ile sözleşme imzalayan Çantaköy Spor Yönetimi kaleyi sağlama aldı.

Enver Görkem Uzun Kimdir?
16 Ağustos 1993 Silivri doğumlu olan yetenekli eldiven futbola 2005 yılında ilçesinin takımlarından Alibey'de başladı. 2007 yılında Beşiktaş'lı teknik adamların dikkatini çekti ve aynı yıl transferi gerçekleşti. 3 sezon siyah beyazlı formayı terlettikten sonra 2010 yılında Lüleburgaz Spor'a transfer oldu. Daha sonra sırasıyla 1453 Fatih, İstanbul Kastamonu, 2 sezon Selimpaşa ve 2 Sezon Silivri Alibey formalarını giydikten sonra geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde Çantaköy Spor'a geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.