HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Çamlıcaspor'un yardım eli Muş'a uzandı.

Çamlıcaspor'un yardım eli Muş'a uzandı.
İstanbul 1. Amatör lig takımlarından Çamlıcaspor Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Muş takımlarından Muş İdman Yurdu Spor Kulübüne malzeme yardımı gerçeklestirdi. 

Kulüp Başkanı Kemal Akar Çamlıcaspor'un bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devm edeceğini ve pilot bölge olarak Muş ilininseçildiğini belirtti. Projenin yerinin belirlenmesinde Muş ilinin seçilmesinde Çamlıcaspor eski altyapı antrenörü ve şu an Muş'ta öğretmen olarak görev yapan Burakcan Kaplan'ın etkisinin olduğu söylendi. 


Sosyal Sorumluluk Projesinin oluşmasında Çamlıcaspor Kulüp Başkanı Kemal akar, Kulüp Müdürü Ufuk Çoker, Çamlıcaspor Teknik Direktörü Ahmet Yurtsever, Muş Tüfad Başkanı Alparslan Has ve eski Çamlıcaspor altyapı yeni Muş İdman Yurdu antrenörü Burakcan Kaplan'ın birlikte hareket ettiği ve ilerleyen süreçte de devam edeceği açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.