HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Çamlıcaspor Yönetim Kurulu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i Ziyaret Etti.

Çamlıcaspor Yönetim Kurulu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'i Ziyaret Etti.
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Üsküdar temsilcisi Çamlıcaspor Yönetim Kurulu, Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen'i  makamında nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu.
Çamlıcaspor Kulübü Başkanı Sayın Recep Doğan Telseren'in önderliğinde gerçekleşen, Başkan Yardımcısı Sayın Kemal Akar, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet Ergün ve Sayın Ufuk Çoker'inde hazır bulunduğu ziyaret de Belediye başkanı Hilmi Türkmen'in Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren Amatör spor kulüplerine katkısı ve Çamlıcaspor kulübüne gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunulduğu açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.