HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Çamlıcaspor ile Ümraniyespor Arasında Futbolcu Takası

Çamlıcaspor ile Ümraniyespor Arasında Futbolcu Takası
İstanbul Amatör lig takımarından Çamlıcaspor, Tükiye 1. lig ekiplerinden Ümraniyespor ile oyuncu takası gerçekleştiriyor. 

Ümraniyespor'un başarılı genç santraforu Burak Faruk Çetinkaya'yı kadrosuna katan Çamlıcaspor, aynı zaman da  Ümtraniyespor'da 2004 doğumlu yıldız adayı Hikmet Hükümdar'ı Çamlıcaspor'dan transfer etti. 
İki kulüp arasında yaşanan bu gelişmeler spor kamuoyunun dikkatini çekerken genç ve yetenekli futbolcunun 2016-2017 sezonunda hem U19 Akademi, hem de U21 liglerinde forma şansı bulmuş U19 liginde rakip fileleri 19 kez havalandırmayı başarmıştı. Çamlıcaspor Kulüp Başkanı Kemal Akar Bugün yaşadığımız bu gelişme iki kulüp arasında çok önemli futbolcu alışverişlerinin olacağının göstergesidir. Ümraniyespor ile Çamlıcaspor iyi niyet ilişkileri içerisinde bundan böyle karşılıklı futbolcu transferlerine onay vereceklerini söyleyerek ilk adımı attıklarını ve bu anlaşma doğrultusunda  Çamlıcaspo'dan 2004 doğumlu Hikmet Hükümdar'ında Ümraniyespor'a transferinin gerçekleştirildiğini açıkladı.
Çamlıcaspor Kulüp Başkanı Kemal Akar ümraniyespor'dan transfer edilen genç yıldız Burak Faruk Çetinkaya'ya hoşgeldin derken, Çamlıcaspor Kulüp Müdürü Ufuk Çoker'de futbolcusu Hikmet Hükümdar'ı Ümraniyespor'a uğurladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.