HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Çamlıcaspor Antrenmanına Tatlı Ziyaret

Çamlıcaspor Antrenmanına Tatlı Ziyaret
Dün akşam TFF Beylerbeyi sahasında Teknik Direktör Ahnet Yurtsever nezaretinde antrenmanını gerçekleştiren 1. Amatör Lig takımlarından Çamlıca spor'u Kulüp Başkanı Kemal Akar ve Kulüp Müdürü Ufuk Çoker ziyaret de bulundu.

Antrenmanı birlikte izleyen Sayın Akar ve Çoker antrenman sonrasında futbolculara yeni sezon içinbaşarı dileklerini iletirken, ayrıca da tatlı ikramında bulundular. Teknik Direktör Ahmet Yurtsever Başkan Kemal Akar ve Kulüp Müdürü Ufuk Çoker'e ziyaretlerinden dolayı futbolcular ve ekibi adıan teşekkür etti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.