HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Bulvarspor'a Profesyonel Stoper

Bulvarspor'a Profesyonel Stoper.
İstanbul'un Bölgesel Amatör Lig'deki temsilcisi Kartal Bulvar Spor Stoper mevkisi ile ilgili sorununu profesyonel lig takımlarından Ofspor'dan transfer ettiği Barış Kasaroğlu çözdü.
Bugün Kulüp Müdürü Atıf Kaptan ile kulüp binasında bir araya gelen futbolcu kendisini Bulvar Spor'lu yapan sözleşmeye imza attı. 


Teknik Direktör Mehmet Uğurlul'in de hazır bulunduğu imza töreni sonrasında genç oyuncu Kasaroğlu "Bulvarspor hedefleri olan bir takım, burada olmaktan çok mutluyum, ilk hedefim burada kadroya girmek ve takımın başarısı için mücadele etmek." dedi.


Barış Kasaroğlu Kimdir?
5 Ocak 1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu, futbola 2002 yılında Beykoz takımlarından Ortaçeşmespor'da başladı. Yenikö Spor'a transfer olduğu 2012 yılına kadar istikrarlı bir lekilde Ortaçeşme forması giydi. 2012 yılında transfer olduğu Yeniköy Spor'la şampiyonluk yaşayan genç oyuncu o sezon takımla birlikte Bölgesel amatör lige çıktı. Yeniköyspor'la bir sezon da BAL'da forma giyen Kasaroğlu 2014 yılında Ofspor ile profesyonelliğe adım attı. 3 sezondur Ofspor'da profesyonel olarak forma giyen yetenekli oyuncu yeni sezonda İstanbul'un Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcisi Kartal Bulvar forması ile ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.