HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Bulvarspor Kartal belediyesporu 5-1 yendi

Bulvarspor Kartal belediyesporu 5-1 yendi
Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Bulvarspor 2017-18 sezonu hazırlıkları kapsamında oynadığı hazırlık maçında Kartal Belediyesporu 5-1 yendi.

Bulvarspor Kubilay Köse stadında oynanan maçın gollerini Ceyhun Erceylan, Ömer, Hakan Öztürk, Savaş Şenel ve Rüstem Şen attılar.
Kartal belediyespoun golünü ise Ferdi Karabulut attı.
Bulvarspor takımının rakibi Kartal Belediyespor takımına göre daha  hazır olduğu, özellikle sağ önde oynayan Çağlar Özel oynadığı iyi oyun yaptığı driplingleri  ile patlaması güçlü bir oyuncu olduğu görüldü.
Kartal belediyespor takımının ise çok genç ve tecrübesiz oyuncular ile henüz lige hazır olmadığı, Teknik sorumlu Murat Güneş hocanın bu oyuncu kadrosu ile  Süper Amatör ligde işinin çok zor olacağı, acilen önlemler alması ve takviye yapması gerekiyor.
Kartal Belediyesporlu oyuncuların bir kısmının disiplin konusunda da eksikleri var, henüz takım olamamışlar.
Kartal Belediyespor kulübü Başkanı Hüsnü Yeşilyurt ve yönetim kurulunun bu konuda teknik ekip futbolcular ile görüşerek  gerekeni yapmalarını da öneriyoruz.
Kartal belediyesini temsil eden bir spor kulübüne yakışır şekilde önce disiplin ön plana alınmalıdır.


HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.