HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Bulvarspor Cevizli Anadoluspor ile 1-1 berabere kaldı.

Bulvarspor Cevizli Anadoluspor ile 1-1 berabere kaldı.
2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Bulvarspor Süper Amatör ligin yeni takımlarından Cevizli Anadoluspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

Bulvarspor tesislerinde oynanan maçın ilk devresinde ev sahibi Bulvarspor etkili oyunu ile sahada üstünlük kurdu,tecrübeli oyuncu Soner Mor’un attığı gol ile de 1-0 öne geçti.
Maçın 2.yarısında oyunu dengeleyen Cevizli Anadoluspor Onur Demir’in attığı gol ile skoru 1-1 yaptı, maçta başka gol olmayınca maç da karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi.
Bölgesel Amatör lig temsilcisi Bulvarspor takımında sağ bek Ceyhun Erceylan, orta saha Alp Huy, tecrübeli kaptan Savaş Şenel, sağ ön oyuncusu Çağlar ve hücum oyuncuları  Hakan Öztürk ile Soner Mor etkili oyunları ile göze battılar.
Süper Amatör lig takımı Cevizli Anadolusporda ise Kadir, Onur Kurt ve 2.devre sonradan oyuna giren ve sol önde oynayan  genç oyuncu Muhammet  dikkati çektiler.
Kartal spor kulübü başkanı Ali Apaydın, Kartal Amatör spor kulüpleri birliği Kask başkanı ve İaskf genel başkanı danışmanı Nasır Süleymanoğlu, Bulvarspor kulübü başkanı Sebahattin Karaer,2.başkan av.Binali Bulut, sportif direktör Cemal Zaza, yönetim kurulu üyesi Kamil Şahin, duayen gazeteci Kenan Çakal, Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Cıvak, 2.başkanı Memiş Dikilidaş, yönetim kurulu üyesi Mehmet Şentürk, Soğanlık Çarşıspor kulübü sportif direktörü Osman Erdoğan, yönetim  kurulu üyesi Erol Yurdakul, Kartal Belediyespor kulübü yöneticisi Nedim Pörklü, Teknik sorumlusu Murat Güneş ve diğer Amatör spor kulüpleri yöneticileri, antrenörleri tribünde yerlerini alarak maçı izlediler.
Bulvarspor kulübü teknik sorumlusu Mehmet Uğurluel hocanı Cevizli Anadolu spor kulübü teknik sorumlusu Cenk Hastürk hoca ve ekibine maç öncesi ve sonrası karşı ilgisiz davranması hoş olmadı.
Amatör veya profesyonel maçlarda ev sahibi hocaların misafir antrenörlere ve ekibine hoş geldiniz diyerek başarılar dilemeleri, sohbet etmeleri adettendir.
Bulvarspor kulübü teknik sorumlusu Mehmet Uğurluel hoca maçın stresinden olacak ki  ilgisiz kaldı.
Mehmet Uğurluel hocanın  bu davranışının da çok yadırgandığını  vurgulamak isteriz .
Bulvarspor kulübü başkanı Sebahattin Karaer ile  yönetim kurulu üyelerinin  misafir takımların başkanlarına ve yöneticilerine özel ilgi gösterdiklerin  ve ikramlarda bulunduklarını çok iyi biliyoruz.
Bu sebeple de hocamıza hatırlatma ihtiyacı duyduk.

HABER: Kadir kÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.