HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Bölgesel Amatör Lig Kurası Çarşamba Günü Çekiliyor.

Bölgesel Amatör Lig  Kurası Çarşamba Günü Çekiliyor.

Bölgesel Amatör Lig de grupların nasıl oluşacağının belirlenmesinin ardından, Bölgesel Amatör Ligde kulüplerin bölgelere göre yerleştirilme kurası da Çarşamba günü saat 11.30’da İstinye Amatörler Evi Toplantı Salonu’nda yapılacak. 

Kura çekiminin ardından saat 13.30’da da Türkiye Kupası kuralarının çekileceği, saat 15.30’da da Süper Amatör Küme grup kura çekiminin başlayacağı ifade edildi.
İstanbul bu sezon Bölgesel Amatör lig'de 15 takımla 4 grupta (9-10-11-12) mücadele edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.