HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

BJK BEYKOZ FUTBOL OKULU BU KEZ ÇANAKKALE’DE ŞOV YAPTI !

BJK BEYKOZ FUTBOL OKULU BU KEZ ÇANAKKALE’DE ŞOV YAPTI !
Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu katıldığı turnuvalarda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Ercan Acar Yönetimindeki Siyah-Beyazlılar Çanakkale’de katıldıkları ve 2 grupta düzenlenen Turnuva karşılaşmalarından şampiyonlukları peş peşe aldı.

Dörtlü turnuvada çıktığı 6 maçın da tamamını kazanan Beykoz’un Yıldızları 2 takım ile de şampiyonluk sevincini yaşamış oldu.
Beykoz BJK Futbol Okulu Sorumlusu Ercan Acar, Beykoz Karttallrı SK olarak katılım sağladığımız turnuvanın kendileri için son derece yararlı geçtiğini söylerken, ” Nitekim çıktığımız tüm maçları başarı ile galibiyetlerle tamamladık. Ben futbolcularımla bir kez daha büyük bir gurur yaşadım. Hepsini alınlarından öpüyorum ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.