HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

BİRLİKSPORLU MUSTAFA ÇANAKKALE DARDANEL'E TRANSFER OLDU.

BİRLİKSPORLU MUSTAFA ÇANAKKALE DARDANEL'E TRANSFER OLDU.
Söğütlüçeşme Birlikspor'un genç takımlarında oynayan Mustafa Özkaynak,  Spor Toto 3.Lig takımlarından Çanakkale Dardenelspor'a transfer olarak büyük bir başarıya imza attı.

2001 doğumlu Mustafa Özkaynak Spor Toto 3.Lig takımlarından Çanakkale Dardenelspor'a transfer oldu.
Söğütlüçeşme Birlikspor takımında göstermiş olduğu performansla dikkatleri üzerine çakmeyi başaran Mustafa Özkaynak Çanakkale Dardenelspor hocaları tarafından takibe alınarak transfer etti. Genç oyuncuların bu başarısı Söğütlüçeşme Birlikspor için de gurur kaynağı oldu.
Konu hakkında açıklama yapan Söğütlüçeşme Birlikspor Ercan Demir altyapı verdikleri çalışmaların meyvalarını toplamaya başladıklarını belirterek, bir hafta önce2006 doğumlu kalecisi Ferhat Çicek, Beşiktaş'a transfer oldurken ardından 2001 doğumlu orta saha oyuncusu Mustafa Özkaynak, Çanakkale Dardenelspor'a gitmeleri ve başarılarından dolayı kutladı.


Söğütlüçeşme Birlikspor Başkan yardımcısı Cüneyt Kincüce'de Bugün çok farklı bir gurur yaşıyoruz.Hocalarımız ve velilerimizin katkısıyla altyapıya verilen emeklerin meyvelerini yavaş yavaş görüyoruz. Altyapımızın iki gururumuz transfer oldu. Bundan dolayı çok mutlu olduk. İnşallah onlar Söğütlüçeşme'deki bütün çocuklara örnek olacaklar ve Söğütlüçeşme Birlikspor  ve Küçükçekmeceyi çok iyi temsil edecekler. Onlara inanıyoruz, ikisi de hem iyi insan hem de karakterliler. Futbolda bunları hepsi olduğu zaman başarı geliyor. Söğütlüçeşmenin gururu olan bu çocuklar inşallah yüz akımız olacak, onlardan gelen iyi haberlerle sevineceğiz. Yolları açık olsun, Allah futbol şansı versin ve daha da iyi yerlerde Söğütlüçeşmeyi temsil etsinler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.