HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

BEYLİKDÜZÜ TRANSFERİ KAPATTI

BEYLİKDÜZÜ TRANSFERİ KAPATTI 
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Beylikdüzüspor transferi resmen kapattı.
Yönetimin, teknik heyetin raporları doğrultusunda transferi şimdilik rafa kaldırdığı kaydedildi.  
Yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdüren  Beylikdüzüspor’un ligin başlama tarihine göre de kamp takvimini belirleyeceği kaydedildi. Yönetimin, sezonun Ekim ayında başlaması halinde kampı bayram sonrası, Eylül ayının sonunda başlaması halinde ise bayram öncesi yapmayı planladığı kaydedildi. Kamp için de yer bakan yönetimin alternatifleri değerlendirdiği, son kararı ise teknik heyetle görüştükten sonra vereceği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.