HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

BEYKOZ BLD.SPOR İZMİR’DEKİ TURNUVADA SELKA’YA 28-19 MAĞLUP OLDU

BEYKOZ BLD.SPOR İZMİR’DEKİ TURNUVADA SELKA’YA 28-19 MAĞLUP OLDU
İzmir’de düzenlenen Can Cup İzmir 2017 Turnuvasında ikinci maçını bu sezon Süper Ligde oynama hakkını elde eden Eskişehir Temsilcisi Selkaspor ile yapan Beykoz Belediyespor müsabakadan 28-19 mağlubiyetle ayrıldı.

Maçın ilk yarısında çekişmeli bir oyun oynanırken devreye 9-9 beraberlikle gidildi. İkinci yarıda kenardaki tüm oyuncularını sahaya sürerek farklı bir düşünce ile sahaya çıkan Beykoz Belediyespor rakibinin üst üste bulduğu gollere karşı koyamayınca salondan 9 gol farkla 28-19 mağlup ayrıldı.
Yeşil-Mavili İstanbul ekibinin Teknik Sorumlusu Mesut Ilgın başa baş geçen ilk yarının ardından tüm oyuncularının özelikle de gençlerin performansını görmek isteyince skordan öte farklı bir düşünce ile hareket etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.