HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Beykoz 1908'de Kadro Hergün Genişliyor.

Beykoz 1908'de Kadro Hergün Genişliyor.
Yeni sezon öncesinde antrenmanlarını Paşabahçe Stadı'nda gerçekleştiren Beykoz 1908 A.Ş. kadrosu her geçen gün yeni katılan futbolcularla genişliyor. Dün gerçekleşen son antrenman da 27 kişi yer alırken, Teknik Direktör Pehlivan'ın en kısa sürede kadroyu şekillendirmek istediği belirtildi.

Bir an önce kadrosunu şekillendirmek isteyen Boğaziçi temsilcisinde çalışmalar son derece yoğun ve tempolu geçiyor. Teknik Direktör Bayram Pehlivan dün gerçekleştirilen çalışmada futbolcularını dikkatle izlerken onları sık sık uyarmaktan da geri kalmadı.
Her iki yarı sahada değişik savunma ve hücum varyasyonlarının çalışıldığı bölümün ardından iki takım halinde yapılan çift kale karşılaşmasında ise futbolcuları kendilerini göstermek için üst düzey performans sergileme düşünceleri dikkatlerden kaçmadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.