HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

BEYKOZ 1908 PAŞABAHÇE STADINDA SİFTAH YAPTI

BEYKOZ 1908 PAŞABAHÇE STADINDA SİFTAH YAPTI
2017-18  Sezonu çalışmalarını Tarihi Beykoz Çayırında başlatan ardından, Kulüp Halı Sahasında devam den Beykoz 1908 A.Ş. Takımı, Paşabahçe Stadında sezonun ilk çalışmasına bugün çıktı.

Teknik Sorumlu Barış Pehlivan yönetiminde yapılan çalışmada futbolcuların zemini yenilenen sahada antrenmana çıkmaktan oldukça keyif aldıkları gözlemlendi.

FOTOĞRAF / İsmail Kıvrak

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.