HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ağustos 2017 Cumartesi

Bayrampaşa Belediye Stadyumunda karşılıklı gollerSüper Amatör Lig takımlarımızdan Altintepsi ve Beykoz1908A.Ş. takımları Bayrampaşa Belediye Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka baştan sona tempolu ve mücadele dolu enstantanelerle oynandı.İki takım sporcularının da sıcak ve nemli havaya ragmen gösterdikleri performans musabakayı izleyen hatrı sayılır sporseverler tarafından takdirle karşılandı.


Müsabakaya iyi başlayan Beykoz1908 takımı geliştirdigi ataklardaki pozisyonları değerlendiremezken,aradıgı golü duran toptan buldu.


Ceza sahasina Samet'in etkili ortası defansa da temas ederek filelerle buluşunca sarı siyahlı takım 1-0 one geçti.


Bu golün morali ile daha derli toplu oynayan sarı siyahlı takım oyuncuları hücuma çıkarken kaptırdıkları topta gelişen Altintepsi takımının beraberlik golüne engel olamadı.

1

İlk kırkbeş dakika karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi.Müsabakanın ikinci yarısinda tempo ve mücadele hiç düşmedi.


İki takımında bundan sonraki çabası sonucu degiştirmeye yetmedi.


İkinci yarıdaki en onemli pozisyon Sarı siyahlı takımın genç oyuncusu Bayramın Altıntepsi kale direğinde patlayan füzesiydi.Doksan dakika sonunda guzel mücadele ve tempolu oyun tabelada 1-1 olarak yer aldı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.