HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Başakşehir'in Edirne Kamp Yolculuğu Başladı.

Başakşehir'in Edirne Kamp Yolculuğu Başladı.
2017-2018 Futbol sezonunda İstanbul Süper amatör Ligde mücadele edecek olan Başakşehir Spor Kulübü sezon öncesi hazırlık çalışmaları için Edirne'nin Enez ilçesinde kampa girmek için yola çıktı.
Yeni sezonda süper amatör ligde mücadele edecek olan Başakşehir Spor Kulübü, sezon öncesi kamp çalışmaları doğrultusunda Edirne'nin Enez ilçesinde yer alan ve Başakşehir Belediyesi'ne ait Enez Gençlik kampı'na doğru yola çıktı.
28 Sporcu, 2 Teknik Direktör ve 1 Kaleci Antrenörünün yer aldığı kafilenin bugün akşam saatlerinde tesislere ulaşması bekleniyor. Yarın sabah saatleri ile birlikte ilk antrenmanlarına başlayacak olan Başakşehir Spor Kulübü Teknik Patronu Ünal Özbey "Belediyemizin bize sunduğu 1 haftalık kamp için onlara çok teşekkür ediyoruz. Bu bizim için sezon öncesinde çok büyük bir şans. Futbolcularımızla birlikte bu süreci çok iyi bir şekilde değerlendireceğiz ve sezona hazır olarak gireceğiz." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.