HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ağustos 2017 Salı

Başakşehir İkitelli Köyiçi'ne Profesyonel Takviye.

Başakşehir İkitelli Köyiçi'ne Profesyonel Takviye.
Geçtiğimiz sezon İstanbul 1. Amatör Lig 3. grupta şampiyonluk ipini göğüsleyerek Süper Amatör Lig'e yükselmeyi başaran Başakşehir İkitelli Köyiçispor, ligin başlamasına kısa bir süre kala profesyonel liglerin genç yıldızı, kanat oyuncusu Furkan Çakırca'yı kadrosuna kattı.


Furkan Çakırca Kimdir?
1 Ağustos 1995 İstanbul Fatih doğumlu genç oyuncu, 2005 yılında Zeytinburnu takımlarından Eroğluspor'da futbola başladı. 6 sezon bu Eroğluspor için ter döken oyuncu, 2011 yılında İstanbul Güngören Spor'a transfer oldu. 2012 yılında henüz 17 yaşında iken Eskişehirspor ile ilk pofesyonel sözleşmeye imzasını atan oyuncu 2 sezon Eskişehir macersından sonra, daha sonra sırasıyla 2 sezon Ofspor, 2 sezon İstanbulspor, sonra yeniden 2 sezon Ofspor, 1 sezon Zara Belediyespor ve 1 sezon Orhangazi Belediyespor formalarını giydi. Yeni sezonda Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor'la yoluna devam edecek olan oyunu ve takımına başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.