HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ EDİRNE YOLCUSU

BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ EDİRNE YOLCUSU 
Süper Amatör Küme ekiplerinden Başakşehir İkitellispor 5 günlük kamp için Edirne Enez’e gidiyor.

Cuma günü kamp için Edirne’ye hareket edecek olan Başakşehir temsilcisinin Enez’de yapacağı 5 günlük kampla İstanbul’a zımba gibi dönmeyi planladığı kaydedildi. Kulüp Başkanı Tahsin Göç’ün kafile başkanlığını yapacağı kafile kadrosunun da Cuma sabahı belirleneceği kaydedildi. Bu arada teknik direktör Volkan Sapmaz’ın da kulüp başkanı Tahsin Göç’le bir görüşme yaparak stopere iki oyuncu birden istediği, bu transferlerin de büyük olasılıkla kampa kadar yetiştirileceği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.