HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE İÇİN BİR İMZA DA KAVACIKSPOR’DAN GELDİ

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE İÇİN BİR İMZA DA KAVACIKSPOR’DAN GELDİ
Beykoz Kent Konseyinin öncülüğünde başlatılan ve Beykoz İlçesinde geniş kesimlerce kabul görülüp binlerce imzanın atıldığı Madde Bağımlılığı ve satışı ile ilgili kanunlarda gerekli düzenlemeleri içerecek imza kampanyası için Kavacıkspor’dan tam destek geldi.

Bu Akşam üzeri Kavacıkspor Tesislerinde yapılan toplantı öncesinde Kurulan Standa Yeşil-Beyazlı ekibin Teknik ve İdari sorumluları ile birlikte tüm futbolcuları da attıkları imzalar ile destek oldular.
Beykoz Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu Kavacıksporlu futbocluları attıkları imzaların ardından tek, tek tebrik ederken, bu anlamlı katkıda yaptıkları sorumluluk bilinci yüksek davranışın tüm spor kulüpleri için bir örnek teşkil edeceğini söyledi. Kaşıtoğlu, Takım Kaptanı Bedri Güntay’dan son durumları hakkında bili de edinip yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.
Etkinliğe ev sahipliği yapan Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz konu ile ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, ” Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği Ülkenin geleceğidir. Yarının sağlıklı nesillerini yetiştirmek bizim ellerimizde.Madde bağımlılığı ile Mücadele de cezaların çok ağırlaştırarak caydırıcı olması için Beykoz Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Spor İlçe Müdürümüz Sayın Bülent Küçük, Beykoz Kulüpleri Başkan ve Yöneticileri,Beykoz belediye ailesi, genç sporcularımız ve velilerimizin katılımı ile gerçekleşen organizasyonda imzalar sağlıklı yetişen geleceğimiz için atıldı. “

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.