HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

AVCILAR’A SİYAHİ PİTBULL

AVCILAR’A SİYAHİ PİTBULL
Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Belediyespor, Malili oyuncu Hüseyin’i kadrosuna katmak için harekete geçti. 

Avcılar Belediyespor formasıyla B.Çekmece Belediye ile oynanan hazırlık maçında 90 dakika forma giyen siyahi oyuncu takımın en iyi  ismi olarak dikkat çekti. Ortasahada yaptığı presle takım arkadaşlarını rahatlatan, B.Çekmece Belediyespor’un bütün akınlarında ilk karşılayan isim olan Hüseyin hem defansif hem de ofansif anlamda takımına büyük bir katkı yaptı.
Teknik direktör Kemal Aktaş’ın da siyahi oyuncunun performansından fazlasıyla memnun olduğu, yönetimle de önümüzdeki günlerde bu oyuncunun  durumu için biraraya gelerek olumlu bir rapor vereceği kaydedildi. Aktaş’ın siyahi oyuncuyu maçtan sonra da farklı mağlubiyete rağmen görevini büyük bir disiplinle yapıp, sahada herşeyini ortaya koyduğu için teşekkür ettiği belirtildi.
Aktaş’ın maç boyunca da özellikle  kulübedeki oyunculara Hüseyin’in hırsını örnek verdiği, takım arkadaşlarını nasıl ateşlediğini ifade ettiği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.