HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

AVCILAR’A OZAN PİYANGOSU

AVCILAR’A OZAN PİYANGOSU 
Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Belediyespor’da genç takım kadrosundan A takıma dahil edilen 2000 doğumlu kaleci Ozan, B.Çekmece Belediye ile oynanan hazırlık maçında şov yaptı.

17 yaşındaki genç kaleci özellikle ikinci yarıda beş tane yüzde yüzlük kurtarışa imza atarak teknik direktör Kemal Aktaş’in keyfini yerine getirdi. B.Çekmece Belediye önünde takım 4-0 kaybetmesine rağmen olağanüstü kurtarışlara imza atan genç file bekçisi yaşından büyük işlere imza attı. Genç file bekçisinin ortaya koyduğu performans hem teknik direktör Kemal Aktaş’ın hem de yönetimin iştahını açtı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.