HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ağustos 2017 Salı

AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR YENİ YÖNETİMİYLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR


AVCILAR GÜMÜŞPALA SPOR YENİ YÖNETİMİYLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR
Olağanüstü kongre kararı alan Avcılar Gümüşpala spor yeni yönetimiyle 3 yıllık program hazırlayarak İstanbul’un nadir kulübü olma hedefini belirledi.Avcılar Gümüşpala, başında Saadettin Hazıroğlu’nun bulunduğu sportif yatırımlarda bulunan 15 yıl profesyonel futbol oynamış futbolun içinden gelen tecrübeli yeni bir yönetimle geleceğe daha emin bakıyor.
Yeni yönetim kurulu adına konuşan saadettin Hazıroğlu: Avcılar Gümüşpalaspor Başkanı Yüksel Malkoç kulübü iyi niyetli olarak maddi ve manevi katkı sağlamış ama yeterli destek görmemiş, bizde ekip olarak Gümüşpala gençliğinin futbol dışına itilmesine razı olamadık. Avcılar Gümüşpalaspor kulübü’ne, Gümüşpala’nın gençlerine ve çocuklarına sahip çıkıp destek olmamız gerektiğini düşünerek yapılan teklifi kabul ettik.
İlk etapta 3 yıllık program hazırladıklarını söyleyen saadettin Hazıroğlu; gelişmelere bağlı olarak ilk yıl 1.Amatör lige çıkmak için iddialı bir takım kuracaklarını ve en az üç Kategoride lige katılıp 3 yılın sonunda 9 Kategoride lige katılıp a takım düzeyinde de Süper Amatör lig ile en az 300 sporcu hedefi koyduk. Bu aşamada daha öncede Avcılar Gümüşpalaspor’da çalışmış ve burada sevilen aydemir keser hocaya teklif götürdük. Çalışmalarımızın İstanbul’a, Avcılara, Gümüşpala gençliğine ve çocuklarına aynı zamanda Avcılar Gümüşpalaspor kulübü ile İstanbul amatör camiasına hayırlı olmasını diler, şimdiden desteklerini ve katkılarını sunacaklarını açıklayan Gümüşpalalılara ve dostlarımıza teşekkür ederiz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.