HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

AVCILAR 1903’ÜN HOCALARI BELLİ OLDU

AVCILAR 1903’ÜN HOCALARI BELLİ OLDU
Amatör küme ekiplerinden Avcılar 1903’te yeni sezonda görev yapacak teknik adamlar belli oldu.

Buna göre yeni sezonda lige 8 kategoride katılacak olan Siyah Beyazlılarda Necmi Fırat, Nebi Nibat ve Uğur Sürmeli’nin birlikte çalışacağı kaydedildi. Yeni sezonda Fırat’ın hem A takımı Nibat ve Sürmeli’nin de altyapı yaş gruplarında görev yapacağı belirtildi. Fırat’ın ayrıca altyapı yaş gruplarında da Fırat ve Nibat’a destek olacağı ifade edildi. Teknik direktör Necmi Fırat gazetemize yaptığı açıklamada U 14 ve U 16’nın 3 hafta önce sezonu açtığını, geçen sene sezonu ilk 4’te bitirdiklerini, bu sene amaçlarının şampiyonluk getirmek olduğunu söyledi. Fırat “Ayrıca futbol okulumuzdan yetiştirdiğimiz, eğitimini kendimiz verdiğimiz çocuklarımızı da altyapıya kazandırarak kendi çocuklarımızla yolumuza devam edeceğiz.” Diye konuştu.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.